Atrakcje

Mecz pokazowy piłkarskiej kadry olimpijczyków

Polska reprezentacja piłkarska złotego medalu olimpijskiego w Monachium w 1972 roku oraz srebrnego medalu Letnich Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku zmierzy się z drużyną swoich przyjaciół. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:30 i będzie komentowany na żywo przez ikonę polskiego dziennikarstwa - Dariusza Szpakowskiego.

Mecz gwiazd Polska – Portugalia

Na murawie stadionu, na której dzień wcześniej biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacją Holandii, rozegrany zostanie mecz gwiazd Polska – Portugalia. W składach obu drużyn zobaczymy znane i cenione w świecie piłkarskim nazwiska. Piłkarze wybiegną na murawę PGE Narodowego o godzinie 19:30. Ich zmagania będzie można oglądać z trybun stadionu.

Strefy animacji sportowych

Na promenadzie PGE Narodowego w godzinach 16:00 - 21:00 będą dostępne strefy animacji sportowych zarówno dla młodych, jak i dorosłych pasjonatów sportu. Ponadto, zarówno na terenach zewnętrznych stadionu, jak i na murawie PGE Narodowego będą organizowane zabawy i konkursy dla wszystkich uczestników piłkarskiego święta. Na promenadzie obiektu będzie można również spotkać się z przedstawicielami polskich związków sportowych na przygotowanych przez nich stoiskach.