Atrakcje


Dziecięcy turniej piłki nożnej szkółek PGE

Na murawie PGE Narodowego, na której dzień wcześniej reprezentacja Polski zmierzy się z San Marino, dzieci ze szkółek piłkarskich PGE Polskiej Grupy Energetycznej rozegrają turniej piłkarski. Rozgrywki będzie można obserwować z trybun stadionu.

Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 14.00.

Nadanie imienia Kazimierza Górskiego stadionowi

O godzinie 14.00 przy głównym wejściu do zachodniej części PGE Narodowego (brama nr 5) odbędzie się konferencja prasowa, w trakcie której stadionowi zostanie nadane imię Kazimierza Górskiego.

Mecz pokazowy kadry Engela vs parlamentarzyści

Kadrowicze Jerzego Engela zmierzą się z polskimi parlamentarzystami. Drużyny wybiegną na murawę PGE Narodowego o godzinie 15.00. Ich zmagania będzie można obserwować z trybun stadionu.

Strefa animacji sportowych

W biznes klubie PGE Narodowego w godzinach 12.00-17.00 będą dostępne strefy animacji sportowych dla najmłodszych. Będzie tutaj można m.in. odkryć Teqball - nową, zaledwie kilkuletnią dyscyplinę sportową oraz spotkać Bielika - maskotkę reprezentacji Polski. Na fanów sportowych emocji czekać będą bramka do ćwiczenia celności strzałów, dmuchane piłkarzyki czy FIFA Play Station. W strefie zabaw będzie się można również wcielić w bramkarza lub napastnika i - dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości - bronić strzałów lub strzelać na bramkę.